Jak wszyscy ja też jestem w drodze. Do rozwoju tak samo jak nauczycieli i przewodników, potrzebujemy osób, które uczą się od nas. Warto wiedzieć, że rozwój, to ścieżka jednokierunkowa. Uzyskanych wglądów nie da się zapomnieć. Wszystko należy sprawdzać, weryfikować samemu i na podstawie tego decydować o sobie.
Ostatnio pracuję nad wzbudzaniem sobie stanu przyjemności, radości, błogostanu, zadowolenia, spełnienia.
Cokolwiek się dzieje, niech jesteśmy conajmniej w takich pozytywnym stanie zawsze.
Przeżyłem, doświadczyłem i urzeczywistniłem wiele cennego, czym chętnie dzielę się z zainteresowanymi. Na co dzień działam, poruszam się w obszarach mało uczęszczanych, wyjątkowo ciekawych, ale wymagających prawdziwego wysiłku, odwagi, cierpliwości. Z tym harmonizuje moje funkcjonowanie w otoczeniu przyrody, poza miastem. 
Zapraszam. Jestem zwolennikiem poznawania się naprawdę, autentycznie, bez stwarzania i utrzymywania sztucznego dystansu. 

Szamanowanie, czary-mary
Wyjątkowo intryguje mnie i aktywnie zgłębiam możliwości wpływania na własną przeszłość i głębokie praprzyczyny tego co nami powoduje, aby polepszyć to jak jest teraz i będzie w przyszłości. Zainspirowały mnie do tego metoda Reality Transurfing, filmy Deja Vu (2006), Arrival (2016), Source Code, Inception.
Moje założenia to wysyłanie sobie myśli, sugestii, wskazówek żeby inaczej pokierować nasze życie w kluczowym momencie, który wytypujemy za najbardziej właściwy. Przy tym założenie, że ma się zadziać jak najlepiej dla nas bez narzucania konkretnego scenariusza i bez wpływania na życie innych ludzi.

We can also communicate in English.