Atmosfera swobodnego skupenia, wglądu w siebie - pełna swoboda co do tego co robimy. Możemy trzymać się wcześniej ustalonego planu, możemy go zmieniać w trakcie spotkań, możemy działać bez planu z intencją podążania za odczuciami pojawiającymi się w ciele i w głowie.
Tworzenie własnej rzeczywistości
- materializacja naszych marzeń, wizji z uwzględnianiem tego co może być dla nas najlepsze docelowo i długofalowo - nie koniecznie to co się nam wymyśli: 
- Przesłanie filmu 'The Secret' / prawo przyciągania
- Sedno Radykalnego wybaczania - Kosmos aranżuje wszystko jak najlepiej dla nas
- Transurfing rzeczywistości
Osobowość skanerki / multipotentiality / prokrastynacja 
- Po pierwsze: jesteś całkowicie NORMALNA jeżeli te zjawiska, właściwości ciebie dotyczą: polubienie tego w sobie w pełni, zaakceptowanie. 
Interesowanie się wieloma rzeczami na raz jest bardzo ok i za zadania do wykonania można zabierać się od razu i mieć je szybko z głowy korzystając z czyjegoś wsparcia. 
Wspólnie stworzenie planów działania dla ciebie, krótkoterminowe i długoterminowe i w trakcie realizowania ich moje wsparcie w postaci przypominania i konsultowania telefonicznie i mailowo.
Ciekawe doświadczenia: doświadczanie świata porozumiewając się w milczeniu bez słów, również z zasłoniętymi oczami
Oswajanie się z dotykiem, przyjaznym, bezpiecznym bezpośrednim fizycznym kontaktem z drugą osobą 
-
Przesłanie ksiażki 'W głębi kontinuum' i rodzinnej psycholog Virginii Satir: na co dzień potrzebujemy fizycznego kontaktu z innymi ludźmi: dotyku, przytulania, nasze ciała potrzebują również fizycznego dobodźcowania. Sposób funkcjonowania w cywilizacji zachodniej coraz bardziej od tego odbiega. Jesteśmy coraz bardziej izolowani od siebie. Samotność staje się normą. Nasze mózgi i ciała są zaprogramowane z ewolucji na stałe kontakty z innymi ludźmi.
Rodzinna psycholog Virginia Satir uczyła, że do przetrwania potrzebujemy codziennie przytulić się z kimś conajmniej 4 razy, do zachowania zdrowia 8 razy, a żeby się rozwijać 12.
Podobne odkrycia zrobiła Jean Liedloff obserwując indian z Ameryki południowej, którzy ją zafascynowali swoim spokojem, radością i entuzjazmem na co dzień w najtrudniejszych sytuacjach i niezwykłymi właściwościami ich dzieci. Opisała je w swojej książce 'W głębi kontinuum'.
Nasza seksualność: w pełni swobodne rozmowy o wszystkim co jest w tobie, czego jesteś ciekawa, co być może od zawsze w sobie tłumiłaś, wstydziłaś się o tym z kimkolwiek porozmawiać, odkrywanie i oswajanie twojej seksualności.