Jedzenie:
- Odżywiam się przeważnie po wegańsku
- Właściwe łączenie składników posiłków
- Przyjemność i spokój podczas spożywania posiłków
- Woda i napoje ciepłe i wyłącznie na pusty żołądek
- Udział świeżych surowych roślinnych składników, w tym z dziko rosnących roślin - enzymy
- Umiejętność wyczuwania potrzeb ciała
- Dostosowanie odżywiania do trybu życia
- Chleb z pełnych mąk na zakwasie
Bardzo lubię dzielić się tą wiedzą i doświadczeniami oraz uczyć przyrządzania posiłków wegańskich i pieczenia chleba.
Zdrowie:
Jestem zwolenniekiem 'Nowa medycyna niemiecka' - poza wypadkami i urazami, szukanie przyczyn problemów ze zdrowiem w naszym życiu emocjonalnym, przeżyciach z dzieciństwa i przeszłości, negatywnych napieciach i jednorazowych dramatycznych przeżyciach.
Polecam i pomagam w nauczeniu się oddychania według Konstantina Butejko opartego na przekazach medycznych tradycji z Azji, popartych współczesnymi dowodami naukowymi i tysiącami ludzi na całym świecie uzdrowionych skutecznie i trwale.
Polecam naukę i praktykowanie ze mną mojego intensywnego samo-masażu całego ciała wyjątkowo skutecznie pomagającego szczególnie w przypadku stałych, przewlekłych napieć w ciele i braku możliwości wyprzytulania i wyściskania się z innymi ludźmi na co dzień.
Uczę najlepszej znanej mi i bardzio prostej metody skutecznego odprężania całego ciała.
Długowieczność: jestem bardzo zainteresowany jak najdłuższym życiem. Stworzyłem nowy termin: Długowieczność bezterminowa. Obecnie jestem wielkim zwolennikiem metod i przekazu na ten temat doktora Jana Pokrywki z Kłodzka i dążę do skonstruowania u mnie komór długowieczności z tymi technologiami, z myślą również udostępniania ich moim gościom.