Miejsce:
Bardzo korzystne położenie z dobrym, szybkim dojazdem z Warszawy od strony lotniska Okęcie samochodem lub busami Mimtrans z pętli tramwajowo-autobusowej przy Alei Krakowskiej, jednocześnie w otoczeniu czystej, dzikiej przyrody. Dom jest w okolicy o rozproszonej zabudowie zapewniającej całkowitą swobodę.
W domu jest do dyspozycji pokój 30 m.kw. z ogrzewaną podłogą, wygodną kanapą na której możesz nocować w przypadku pobytów więcej niż 1 dzień (ręczniki, śpiwór należy mieć swój), materacami gąbczastymi, kocami, poduszkami i matami do ćwiczeń na relaksy, masaże, sesje oddechowe rebirthing i inną aktywność.
Stale do dyspozycji jest prysznic z gorącą wodą i kuchnia gazowa do podgrzewania posiłków oraz piec opalany drewnem na werandzie przed domem z dużym stanowiskiem ze zlewem i stołem na większe gotowanie i różne eksperymenty kuchenne
Rodzaje aktywności:
Wokół domu jest pełna swoboda na doświadczanie siebie, świata, kontaktu z przyrodą. Można korzystać ze słońca, powietrza, wykonywać ćwiczenia fizyczne na powietrzu, jest do dyspozycji mieszkalna przyczepa z możliwością nocowania w niej, możliwości wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej w każdym zakresie, w tym wspólnych działań przy uprawie warzyw - nauki oraz wzięcia sobie w użytkowanie na własne potrzeby kawałka ziemi pod własny ogród warzywny oraz próbowanie bez zobowiązań jak byłoby mieć takie swoje miejsce za miastem z przyjaznymi sąsiadami.
Umożliwiam i zapraszam również do zorganizowania sobie lub wspólnie ze mną tymczasowego lub bardziej stałego twojego własnego miejsca pod dachem na pobyty tutaj, eksperymentowanie z alternatywnym budownictwem jak konstrukcje z kostek słomy, worków z ubijaną ziemią, domów w środku większych szklarni czy tuneli foliowych, konstrukcji earthship, domy na kołach i innych.
Co zdecodowanie nie:
Bez papierosów, alkoholu, w tym bez piwa, bez narkotoków, również bez marihuany, bez telefonów gsm i wifi w domu.
Przygotowywanie posiłków - po wegańsku lub wegetariańsku - bez mięsa, ryb, 'owoców morza', drobiu.